Profile

sevda maleki

Contact Details

Ribbons & Badges


Bio

امروزه، نرم‌افزارهای مختلفی در بازار وجود دارند که انتخاب از بین این نرم‌افزارها، اگرچه به نظر آسان می‌رسد اما برخی نکات قابل‌توجه وجود دارند، که بایستی در انتخاب این نوع نرم‌افزار‌، بدانها دقت داشته باشید. در ادامه، به شرح برخی از این ویژگی‌های مهم برای نرم‌افزارهای حسابداری خواهیم پرداخت.

 

  • کاربرپسند بودن

کاربرپسند بودن، گزینه‌ای است که شاید در نگاه اول، ساده‌انگارانه به نظر برسد اما موضوع مهمی است چرا که کاربران مختلف سازمان اعم از کارکنان بخش حسابداری و مالی یا مدیران شرکت و یا حتی بخش فروش، از این نرم‌افزار استفاده خواهند کرد و اگر کمترین نارضایتی از کار با نرم‌افزار، وجود داشته باشد، بی رغبتی در کاربر و همچنین سرعت پایین کار را منجر خواهد شد و کلیه‌ی فرایندهای حسابداری و مالی را با مشکل، مواجه خواهد ساخت. همچنین رضایت کاربر منجر به بالا رفتن کیفیت کار او و در نتیجه کیفیت کار سازمان، خواهد شد.  شرکت حسابداری چیست ؟

  • امنیت اطلاعات

امنیت، فاکتور بسیار مهمی است، چرا که نرم‌افزار حسابداری سازمان شما، اطلاعات حساس مالی را در خود ثبت و طبقه‌بندی می‌کند و هرگونه درز اطلاعات آن به بیرون از شرکت و یا دستکاری در داده‌ها، می‌توان خسارات جبران‌ناپذیری به بدنه‌ی سازمان وارد کند، ارائه‌ی گزارش‌های ناصحیح را سبب شده و تجزیه‌وتحلیل‌های نادرستی را موجب شود. ازاین‌رو حتما به میزان امنیت نرم‌افزار حسابداری مدنظر توجه کنید، می‌توانید از مشاورین امنیت سازمان در بخش انفورماتیک، استفاده کرده و میزان امنیت نرم‌افزار را بسنجید.  لیست خدمات مالی شرکت حسابداری محاسبان تلاشگر خبره

  • جامع و

    کامل بودن

نرم‌افزار حسابداری بایستی کلیه‌ی اطلاعات مالی، اعم از اطلاعات خرید، فروش، پرداخت حقوق و غیره را در خود جای دهد و به جزئیات، توجه دقیقی داشته‌ باشد. جامیعت فاکتور مهمی است و هرگونه نقص در ثبت و طبقه‌بندی داده‌ها می‌تواند به ارائه‌ی گزارش‌های غیرکامل و ناکارامدی منجر شود. همچنین مدیران سازمان، تمایل به دریافت اطلاعات جامع دارند، که این ویژگی، نیاز آنها را برآورده می‌سازد. صرف هزینه برای نرم‌‌افزار غیرجامع، عبثت و بیهوده است و عملا پول دور ریختن است.