Profile

peghah majidi

Contact Details

Ribbons & Badges


Bio

تیم فوتبال استقلال تهران مدیر آینده را به عنوان اولویت انتخاب کرده است و الکس نوری در حال حاضر نفر اول هیئت مدیره باشگاه است.

استگال پس از رد بازگشت استراماچیونی تصمیم گرفت سرمربی ایران و آلمان را انتخاب کند ، اما به دلیل شرایطی که وی قبلاً اعلام کرده بود ، مذاکرات طولانی شد. آخرین اخبار استقلال تهران را ببینید.

طبق نامه ای که سعادتمند با نوری و کارگزارش فرستاد ، آنها سه شرط را اعلام کردند. او نیمی از قرارداد را پیش پرداخت می کند. مالیات وی را باید باشگاه استقلال بپردازد ، شرط دیگر این است که حقوق او به یورو باشد و خارج از ایران باشد.

جدیدترین اخبار پرسپولیس تهران را در سایت آبشار 24 مشاهده کنید.

وی در مورد پیروزی پرسپولیس برابر النصر عربستان و صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس در هر بازی و پیشرفت تیم یک قدم بهتر برداشت کاملاً قابل مشاهده بودند. " تیم البته با شکست یک به یک دشمنان قدرتمند به این مرحله رسید. محرومیت آل کثیر به دلیل لذت بردن از به ثمر رساندن چند گل لیگ ، ظلم بزرگی از سوی AFC در پرسپولیس بود. اتخاذ چنین تصمیمی ساعاتی قبل از بازی و بهم خوردن توجه تیم بی سابقه است ، اما بچه ها با تعصب و اشتیاق بیشتری به زمین مسابقه رفتند تا با این ممنوعیت ناجوانمردانه با AFC

پرسپولیس برای دومین بار به فینال آسیا راه یافت و این موفقیت اتفاقی نیست. تیم های عادت به پیروزی شخصیت برنده ای داشتند و در 7 مسابقه فقط 2 گل پنالتی دریافت کردند و همچنان با محرومیت از بهترین گلزن حریفان قدرتمند عربستان را شکست دادند. پرسپولیس با این موفقیت بزرگ ارزش خود را ثابت کرد و کشور را خوشحال کرد. اخبار ورزشی جدید را از دست ندهید.